O firmie

Firma WTÓRBET II istnieje na rynku od 1995 roku. Od tego czasu przeszła kilka zmian organizacyjno-prawnych, które w 2003 roku zaowocowały przekształceniem jej do obecnej formy.

Zajmujemy się hurtowym skupem złomu metali kolorowych od przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych. Głównym pionem naszej działalności pozostaje nadal handel złomem aluminium, natomiast stale poszerzamy naszą ofertę i stajemy się coraz bardziej konkurencyjni w pozyskiwaniu także pozostałych złomów metali kolorowych.

Współpracujemy z czołowymi polskimi hutami i odlewniami, a stale poszerzając możliwości logistyczno-magazynowe, stajemy się także coraz bardziej liczącym się partnerem dla dużych przedsiębiorstw.

Złom metali nieżelaznych odbieramy bezpośrednio od klientów własnym transportem. Do Państwa dyspozycji oddajemy również nasz oddział w Będzinie, gdzie istnieje możliwość dostarczenia towaru osobiście, gdyż oddział ten wyposażony jest w wagę samochodową najazdową oraz wagę elektroniczną platformową.

Naszym Klientom zapewniamy fachową obsługę w oparciu o wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, posiadającą doświadczenie w zakresie gospodarki złomem metali. Aktualnie nasz zespół tworzy 20 pracowników. Każdy z nich jest odpowiednio przygotowany, aby służyć Klientom rzetelną pomocą.

Posiadamy również odpowiedni park maszyn, który sprawia, że rozładunek i transport towaru przebiega w sposób szybki i efektywny. Systematycznie powiększamy nasze zaplecze logistyczne, które obecnie stanowi 5 samochodów ciężarowych z systemem wymiany kontenerowej oraz ciągnik siodłowy z naczepą.

Firma WTÓRBET II jest partnerem rzetelnym i godnym zaufania. Bardzo ważne są dla nas doskonałe relacje z klientem, nie tylko na polu biznesowym.

Zapraszamy do współpracy.

Zobacz naszą firmę

Wtórbet

Galeria zdjęć firmy Wtórbet II. Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po firmie.

obejrzyj galerię

Nasza oferta

Zajmujemy się hurtowym skupem złomu metali kolorowych od przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych.

poznaj ofertę

Kontakt

SIEDZIBA FIRMY

Księgowość
Ul. Janowicka 308
43-512 Janowice
Tel. 32 720 55 70
ksiegowosc@wtorbet.pl

PRZEDSTAWICIEL
HANDLOWY

Marzena Ryguła
Tel. 515 787 888

MAGAZYN BĘDZIN

Ul. Brzozowicka 112
42-500 Będzin
Tel. 32 729 53 38
Tel2. 608 454 065
Fax. 32 720 55 70
biuro@wtorbet.pl

 

Masz pytania? Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego

napisz do nas

Lokalizacja

Zobacz, jak do nas dotrzeć.

zobacz na mapie